15 filmów, na które czekam w 2020

2020 zapowiada się dosyć nijako. Największe hity, wielkie kulminacje i zakończenia mieliśmy w 2019. 2020 to raczej mniejsze filmy, kilka powrotów, kolejne ekranizacje Disneya i… bardzo mało Marvela.

Najbardziej czekam na Eternals, bo pokaże ono jak będzie wyglądać MCU po Endgame, nie czekam na Czarną Wdowę, ciekawią mnie kolejne Netfliksowe filmy – The Prom z Nicole Kidman i Meryl Streep oraz Eurowizja opowiadająca o Eurowizji.

Zatem oto moja pełna lista.

The New Mutants

Film wielokrotnie przesuwany, najnowszy trailer trochę mnie rozczarował. Pierwsze zapowiedzi zwiastowały horror w świecie komiksów, a teraz mamy już tylko zwykłą naparzankę dzieci z mocami. No, ale sprawdzę.

Eternals

Na ten film czekam z dwóch powodów: Angelina Jolie w Marvelu oraz fakt, że to będzie pierwszy znak jak wyglądu MCU po Endgame.

Premiera 3 kwietnia

Znalezione obrazy dla zapytania The New Mutants

Premiera 6 listopada

Znalezione obrazy dla zapytania eternals 2020

Tenet

No Time to Die

Premiera 17 lipca

Premiera 3 kwietnia


Artemis Fowl

Sam trailer mnie zaciekawił, ale również nazwiska twórców i reżysera. Kenneth Branagh stworzył m.in. ciekawe Murder on the Orient Express czy pierwszego Thora.

Death on the Nile

Drugi film Kennetha Branagha w tym roku. Tym razem jest to kontynuacja Morderstwa w Orient Ekspresie. Sam Branagh powtórzy rolę Herkulesa Poirota, natomiast w obsadzie znajdziemy m.in. Gal Gadot, Armie Hammera, Letitię Wright czy Anette Bening.

Premiera 29 maja

Premiera 9 października

Podobny obraz

Podobny obraz

Last Night in Soho

Tak naprawdę nie wiadomo czym będzie ten film, jednak wszystko, co do tej pory stworzył Edgar Wright było albo bardzo dobre, albo dobre, zatem czekam.

Znalezione obrazy dla zapytania Eurovision netflix

Eurovision

Film Netflixa o moim ulubionym wydarzeniu muzycznym ever. Nie wiem totalnie co to będzie, ale mam nadzieję, że nie pokażą tego w złym świetle i ogólny odzew będzie pozytywny. W obsadzie Rachel McAdams, Rachel McAdams, Pierce Brosnan, Will Ferrell, Jamie Demetriou czy Demi Lovato.

Premiera 18 września

Premiera TBA


The Prom (2020)

The Prom

Musical od Netflixa, stworzony przez Ryana Murphy’ego, twórcę m.in. Glee. W obsadzie Nicole Kidman i Meryl Streep. Nic więcej nie trzeba mówić, Meryl i Nicole i jestem kupiony.

Znalezione obrazy dla zapytania West Side Story 2020
Znalezione obrazy dla zapytania West Side Story 2020

West Side Story

Nowa wersja wielkiego musicalu sprzed lat, a zabiera się za nią Steven Spielberg. Oby wyszło lepiej niż Koty. W obsadzie m.in. Ansel Elgort i Rachel Zegler.

Premiera TBA

Premiera 18 grudnia


Bios

Tom Hanks w apokaliptycznej Ziemi z robotem. Trochę takie Cast Away ale w przyszłości. Nie mniej jednak jest Tom Hanks, jestem ja w kinie. Reżyseruje Miguel Sapochnik, odpowiedzialny za te najbardziej epickie bitwy w Grze o tron.

Premiera pod koniec 2020

Znalezione obrazy dla zapytania bios tom hanks

Mulan

Jest to kolejna filmowa wersja Disneyowskiego hitu, jednak ciekawi mnie ona głównie z tego powodu, że będzie inna, historia ma być oryginalna, a zmiany wobec pierwotnej wersji znaczne. Może z tego wyjść coś naprawdę ciekawego.

Premiera 27 marca

Znalezione obrazy dla zapytania Mulan (2020)

A Quiet Place Part II

Pierwsza część była znakomita, czekam bardzo mocno na drugą. Mamy poznać nowe fakty z początku pojawienia się potworów, jak i co się działo po pierwszym filmie.

Onward

Disney i Pixar razem plus oryginalna historia. A oryginalne historie od Disneya czy Pixara takie jak Coco, Up czy Inside Out to małe arcydzieła, zatem czekam.

Premiera 27 marca

Premiera 6 marca


Jungle Cruise

Nie wiadomo co to jest, ale to blockbuster ze świetną obsadą (Dwayne Johnson, Emily Blunt, Édgar Ramírez, Paul Giamatti), a fabuła przypomina trochę nowe Jumanji. Zobaczymy.

Premiera 23 lipca


Recent articles

15 filmów, na które czekam w 2020

2020 zapowiada się dosyć nijako. Największe hity, wielkie kulminacje i zakończenia mieliśmy w 2019. 2020 to raczej mniejsze filmy, kilka powrotów, kolejne...

10 najlepszych filmów roku 2019

To był świetny rok dla filmu. Jak co...

Najlepsze albumy i piosenki roku 2019

2019 był rokiem ciekawym, a królowała u mnie muzyka polska. Zdecydowanie ten rok wygrała Daria Zawiałow.

10 najlepszych momentów Avengers: Endgame

Do tego filmu jeszcze będę wielokrotnie wracać, ale tymczasem dziesięć dla mnie najważniejszych momentów tego widowiska.

Paryż w 4 dni. Dzień 4 – Łuk Triumfalny, Sainte-Chapelle, Concierage, Shakespeare & Company Café

Ostatni dzień w Paryżu był jednocześnie dniem wylotu - ale po południu. Tego dnia zwiedziliśmy Łuk Triumfalny (bo był za darmo) i...

Paryż w 4 dni. Dzień 3 – Wyspy, Champs-Elysée, Luwr

Kontynuuje mój krótki poradnik po Paryżu. Sobota i niedziela wyszły nam dosyć chaotycznie, ale to tylko dlatego, że jak na początku wspomniałem,...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.