Geostorm (2017) (Shorty #1)

0
983

Panie i Panowie w przyszłości zrobili tak, że można sterować pogodą. Tylko, że oczywiście jak to bywa w filmach, coś pójdzie nie tak, a zabezpieczenia nawet tak ważnego projektu są do dupy. Ziemi grozi zagłada. Boom, tik tok.


Znalezione obrazy dla zapytania GeostormCo roku wychodzi jakiś ładny, duży film katastroficzny, w którym coś zagraża Ziemi. I o ile już bywało dobrze, to znów się cofamy. Geostorm to film nudny, przewidywalny do bólu i w dodatku jeszcze wcale nie taki ładny. Jest masakrycznie przegadany, katastrof i rozwałek Ziemi jest bardzo mało, a jak już są to trwają kilka sekund i nie ma czym nacieszyć oka.

Pełno tutaj tutaj głupotek z filmów katastroficznych, których w tego typu filmach już dawno nie było i szczerze bylem przekonany, że nikt już do niech nie będzie wracać. Nic bardziej mylnego, jest wielki zegar, jest heroiczny robotnik, który musi lecieć, naprawić… i oczywiście wielki zegar staje w ostatniej sekundzie, nie jakoś w środku czy coś. Jest też Gerard Butler, który ratuje świat, a sam film prawie wygląda jakby był trzecią częścią dwóch innych filmów z Butlerem – Olympus Has Fallen i London Has Fallen (co ciekawe, prawowita, trzecia część tego cyklu nadejdzie, w 2018 roku pod tytułem Angel Has Fallen).

Ogólnie jest bardzo źle, nie polecam, lepiej po raz kolejny obejrzeć Dzień niepodległości czy inne znane i dobre filmy katastroficzne. Dwa na zachętę.

Takich scen jest mało, a wszystkie zobaczycie w trailerze.
Gerard Butler
Gerard Butler

P.S. Jak bardzo w dupie jest budżet domowy Eda Harrisa i Andy Garcii, że zgodzili się na występ w tym filmie?

Obejrzane w kinie