Nicole 2010. Najlepsze i najgorsze filmy roku 2010 – nominacje!


Oryginalny tytuł: Nicole 2010. The Best and the Worst Movies of 2010 – Nominations | Reżyseria: unnami Rok wielkich rół aktorskich!

Z lekkim poślizgiem, ale są! Oto nominacje do moich corocznych (już 5 lat!) nagród dla najlepszych i najgorszych filmów za mijający rok. Oto Nicole 2010!

Kliknij w logo, aby przejść do specjalnej podstrony.

Dziś tylko nominacje do Nicole 2010, jutro dodatkowo nominacje do Dontlikeit 2010 (antynagrody), a za tydzień w sobotę wyniki całości.

Previous Alicia Keys - The Element of Freedom (2010), recenzja
Next Nicole 2010. Najlepsze i najgorsze filmy roku 2010 - wyniki!
 • też ostatnio zaszalałam i obejrzałam 5 sezonów Jak poznałem waszą matkę. z Twojego zestawienia trudno będzie coś wybrać 🙂

  pozdrawiam

 • patrzę, patrzę i co widzę…

  z większością się zgadzam, ale… za najlepszy scenariusz i tak dałabym Incepcji 😛 Za serial dałabym „Glee”, bo nic mi go nie przebije w tym sezonie. W kategorii technicznej… z większością się zgadzam, chociaż… pewnie zgodziłabym się w całości, gdybym obejrzała Autora Widmo.

  Nie wiem czemu się ludzie uparli na tego „Ostatniego władcę wiatru”. Dla mnie naprawdę o wiele gorszym filmem był „Legion” lub chociażby „Policja zastępcza”. W Twoich zestawieniach u mnie wszystkie nagrody polazłyby do Policji… głupi film jak nic.
  no, ale szanuję Twoje zdanie 🙂

  pozdrawiam i zapraszam do siebie 🙂

 • s!n

  Incepcja to gniot.