Rzeczy miesiąca – Marzec 2016

0
507

Kolejny miesiąc za nami. Rządzili Zayn i kredki. 🙂

Album miesiąca

Mind of Mine Zayna Malika. Na All About Music przeczytacie moją recenzję tego albumu. To naprawdę świetne, równe wydawnictwo, które nie ma żadnych niepotrzebnych fillerów.

Tak oto Zayn, niegdyś członek jednego z najpopularniejszych boysbandów na świecie, prezentuje nam niesamowity debiut. Najlepszy debiut ostatnich lat, produkcyjny majstersztyk, liryczne arcydzieło i wokalny popis umiejętności.Niegrzeczny chłopiec prezentuje niesamowity talent oraz początek wielkiej przygody z muzyką (solową). Czy kolejne albumy będą równie udane? Kogo to obchodzi, w tej chwili delektujmy się Mind of Mine. Czuję, że jeszcze przez długie miesiące te piosenki nie opuszczą mojej codziennej playlisty.

 – więcej na All About Music.

Piosenka miesiąca

No cóż, chyba nie powinno nikogo dziwić, że piosenką miesiąca, jest utwór z albumu miesiąca. Rear View chyba najbardziej mnie poruszyło i zaciekawiło. Czuję, że długo będę to słuchać.

Film miesiąca

W marcu widziałem Londyn w ogniu (2016), drugą część serii Niezgodna oraz ponownie Igrzyska Śmierci (pierwszą część). Żaden z nich nie zasłużył na miano film miesiąca (Igrzyska tak, ale to nie nowy film).

Serial miesiąca (Odcinek miesiąca)

Ostatni odcinek ósmego sezonu Despereate Housewives, ostatni odcinek serialu. Słodko-gorzkie pożegnanie.

Wydarzenie miesiąca

brak.

Rzecz miesiąca

Kredki KOH-I-NOOR – Polycolory i Progresso (bezdrzewne). Mam już wiele z nich, nie wiem czy nie dojdę do wykupienia wszystkich kolorów. 🙂

Obsesja miesiąca

Kolorowanie dla dorosłych.

A co Wam zawróciło w głowie w minionym miesiącu?